Akcja Kredki

Dnia 26.10.2019 roku przedstawiciele uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim udali się do Szpitala Klinicznego im.K. Jonschera w Poznaniu, aby podarować podopiecznym Fundacji Pomocy Dzieciom Z Chorobami Nowotworowymi przygotowane przez naszych Grafików przy wsparciu pani Elwiry Borowczak kolorowanki i bajki – było tego około 100 sztuk.
Dodatkowo dzięki ofiarności Naszych uczniów oraz właścicieli hurtowni papierniczej AB-PLUSP.H-U Hurt Detal w Grodzisku Wielkopolskim, mogliśmy przekazać na oddziały onkologiczne: kredki, pisaki, dyktanda, bierki, warcaby, kostki Rubika, gry UNO. Każde dziecko na oddziale otrzymało drobny prezent. Jak mówili uczniowie klasy IIIA po wizycie na oddziale to oni zostali obdarowani – wdzięcznością dzieci. Uśmiechom na oddziale nie było końca.
Podsumowując akcję Kredki, mogę mieć tylko nadzieję, że dzięki zaangażowaniu uczniów ZST będziemy mogli nadal wspierać dzieci z oddziałów onkologicznych poznańskiego szpitala.

Dziękuję:
– Dyrekcji ZST za wsparcie akcji,
– właścicielom hurtowni papierniczej AB-PLUSP.H-U Hurt Detal w Grodzisku Wlkp.,
– uczniom ZST za ofiarność,
– Grafikom z klas IIIC i IV C i pani Elwirze Borowczak za stworzenie kolorowanek, bajek,
– przedstawicielom klasy IIIA, którzy przybyli do szpitala wraz z panem Wojciechem Drozdem,
– członkom LOK -u z Różowej pod kierunkiem pana Łukasza Góreckiego,

W imieniu organizatorów: Maria Łukowska