Aeroklub Poznański im. Wandy Modlibowskiej zaprasza na szkolenie

Fascynujesz się lotnictwem? Chcesz zostać pilotem? Twoim marzeniem jest latanie i rozwijanie się w lotnictwie? A może po prostu chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Nieważne, na które pytanie odpowiedziałeś TAK, mamy propozycję idealną dla Ciebie. Bezpłatny kurs szybowcowy!✈Co oferujemy?- Dostępne dla wszystkich szkolenie teoretyczne- Szkolenie praktyczne dla kandydatów, którzy zdobyli najwyższe wyniki na testach teoretycznych i sprawnościowych. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby, które:- urodziły się w latach: 2006 – 2008- uczęszczają do szkoły w Poznaniu lub w okolicach Grodziska Wielkopolskiego i Nowego Tomyśla kończącej się egzaminem maturalnym- przesłały zgłoszenie na szkolenie do 8 marca 2024. Jeśli spełniasz powyższe warunki, nie czekaj, zgłoś się już dziś!❗️ZGŁOSZENIA:https://forms.gle/gru7qLY9XUcxpdsa9📆Orientacyjny harmonogram szkolenia:- 9 marca – Spotkanie organizacyjne Zajęcia teoretyczne odbędą się w następujące weekendy:- 16 – 17 marca- 23 – 24 marca- 6 – 7 kwietnia- 13 – 14 kwietnia- 20 – 21 kwietnia. Zajęcia będą się odbywały w soboty przez cały dzień (8h) i w niedziele do około godziny 14:00- 14 kwietnia – Test teoretyczny- 20 kwietnia – Testy sprawnościowe oraz rozmowy kwalifikacyjne- 27 kwietnia – Rozpoczęcie szkolenia praktycznego. Szkolenie praktyczne odbędzie się w długi weekend majowy oraz pełen okres wakacyjny na lotnisku w Kąkolewie. Osoby zakwalifikowane będą miały zapewnione zakwaterowanie. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@aeroklub.poznan.pl